facebook
30 lat
doświadczenia
Strona główna » O firmie
O firmie

 

PRO - ACTIV  SP.J. działamy od 1995r.

Naszym celem jest sukces naszych klientów.

 

 

Działamy na rynku reklamy B2B już od dwudziestu lat i należymy do wąskiego grona firm o tak długim stażu w branży

Nasza strategia handlowa jest oparta na wysokiej jakość naszych usług.

W firmie pracuje ponad dwadzieścia osób z tego połowa to doradcy ds. promocji i reklamy, umożliwiający naszym klientom dostęp do najnowszych produktów i technologii ich znakowania. Służą oni również pomocą w doborze odpowiedniej strategii marketingowej opartej o produkty promocyjno-reklamowe. Posiadamy duże moce produkcyjne - wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z działów: grafiki, produkcji i logistyki a znając realia i wymogi rynku reklamy jesteśmy zawsze gotowi do podjęcia trudnych i nietypowych zadań.

Jako pierwsza firma w Polsce z branży reklamowej (w 1995 roku), postawiliśmy na znakowanie i personalizowanie produktów techniką laserową - zakupując laser ULS 25. Znakujemy również produkty metodami: tampodruku, sitodruku, haftu, sublimacji, transferu ...


Naszą bogatą ofertę artykułów reklamowo-promocyjnych (ponad 10 000) prezentujemy na stronie internetowej:
www.pro-activ.pl , a najłatwiej skontaktować się z nami za pomocą infolinii: 801-000-408 , maila: info@pro-activ.pl lub na www.facebook.com/ProActivPL . Importujemy artykuły reklamowe z wielu krajów świata, oferujemy realizację zamówień wg indywidualnych projektów oraz usługi: konfekcjonowania z wysyłką w dowolne miejsce w kraju lub za granicą i magazynowania z prowadzeniem sklepu firmowego.

Nasza siedziba w Gdyni mieści się we własnym budynku o powierzchni ponad 1000m2, w którym poza biurem posiadamy dużą powierzchnię: produkcyjno - magazynową. Mamy również biura regionalne w: Łodzi i Poznaniu.


Dzięki obranej przez siebie perspektywicznej, elastycznej i otwartej na nowe wyzwania strategii handlowo-marketingowej jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymogom stawianym nam przez klientów obecnych i przyszłych.

zd3.jpgauta_20141219.jpg

 

Należymy do organizacji branżowych w Polsce i za granicą

PIAP Polska Izba Artykułów Promocyjnych,


PSI (Present Service Institute - zrzesza europejskich dystrybutorów i producentów artykułów reklamowych),

Firma PRO-ACTIV Sp. J. realizuje projekt pt. „Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa Pro-Activ poprzez inwestycję w nowoczesne urządzenia laserowe”. Inwestycja jest finansowana przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, lata 2004-2006 na podstawie umowy zawartej z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

 Nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

   Firma Godna Zaufania

Jesteśmy laureatami rankingu gospodarczego "Gazele Biznesu" ogłaszanego co rocznie przez Puls Biznesu
dyplom2006.jpggazele2007.jpg
Czynnie włączamy się w pomoc przy organizacji akcji humanitarnych oraz wspomagamy imprezy kulturalno-sportowe.
wspieranie1.jpgwspieranie2.jpg

Serdecznie sapraszamy do skorzystania z 

naszych serwisów partnerskich :

Odzież 

TEXTYLE - szeroki wybór odzieży dla kazdego

Markowe ciuchy dla Twoich klientów

Alkohol

Alkohol dla pracowników, wspólników i klientów

 


 Regulamin i polityka prywatności

Pod poniższymi linkami można zapoznać się z naszym regulaminem i polityką prywatności :

- Polityka prywatności

- Regulamin